Asya Mimarlık

Asya Mimarlık, İç Mimarlık, Restorasyon, Danışmanlık ve Kurumsal Kimlik ve Konsept olarak kurulan firmamız Asya Reklam’dan aldığı güç ve tecrübe ile mimari çözümleriniz için hizmet vermektedir.

Bünyesinde barındırdığı mimar, iç mimar, restoratör, grafiker ve çeşitli uzman danışman kadrosu ile standart bir mimarlık şirketinden farklı olarak konsept çalışmalar yaparak marka oluşturma, konsept mekan oluşturma ve marka bilinirliliğini arttırma gibi faaliyetler yürütmektedir.

Firmamız; kurumsal firmaların çözüm ortağıdır. Bünyesinde bulunan ekip ve ekipmanlar ile profesyonel hizmet vermektedir.

Halihazırda bir çok yeni marka oluşumuna öncülük eden firmamız, mekan konsepti oluşturma, marka danışmanlığı ve tanıtımını yapmaktadır. Asya Mimarlık sadece bir mimarlık firması değildir. Olayı bir bütün olarak ele alan firmamız, oluşturmuş olduğu yapının pazarlama stratejilerini de kendisi belirlemektedir. Büyük ölçekli projeler yöneten firmamız ve Asya Reklam konularında uzman ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmaktadır.

Firma faaliyet alanları; mimari çizimler ve konsept çalışmaları, iç mimari hizmetler, restorasyon hizmetleri, marka danışmanlığı ve oluşturulması, üretimi yapılan yapının pazarlanması, tanıtılması ve reklamasyonu, gerekli projelerde sinyalizasyon çalışması, internet faaliyetlerinin yürütülmesi, kurumsal web sitesi hizmetleri gibi geniş kapsamda hizmet vermektedir.

Asya Mimarlık, geleceğe açılan ve içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bütün hizmetleri barındıran bir firmadır.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.