Lojistik & Montaj

Asya Reklam, Türkiye üzerine yayılmış kurumsal iş ortakları sayesinde hizmet alanı sınırı bulunmayan bir firmadır. Asya Reklam bölgesinde tanınmış, kaliteli ve profesyonel iş ortaklarını tercih etmekte ve depolamaya önem vermektedir. Bu sebeple ki Asya Reklam oluşabilecek sorunlara anında müdahale edebilen, hammadde veya yedek materyal sıkıntısı çekmeyen bir firmadır.

Asya Reklam müşterileri için hava ve kara taşımacılığı imkanlarını kullanarak EXW (ex-Works) gibi basit teslimatlardan veya daha komplike yerinde imalat gibi(kapı teslimat) lojistik ve montaj hizmetleri sunmaktadır.

Asya Reklam çalışma alanı dışında vereceği bir hizmet için yaygın iş ortaklarını kullanmaktadır. Bu iş ortakları yöresel gereksinimleri iyi bilmekte, müşterilerimiz ile yerel dillerinde iletişim kurmaktadır. Asya Reklam bu süreçte denetleme ve kontrol mekanizmasını işleterek Asya Reklam kalitesinde hizmet almanızı taahhüt ve kontrol eder.

İş ortaklarımızın eğitimleri ve uygulama teknikleri bizzat Asya Reklam tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle üretimini yaptığımız bütün ürünlerin montaj teknikleri ve görünümleri bölgemiz dışında da aynı kalitede ve görselde olmaktadır.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.